Wielkimi krokami zbliża się Kongres Młodej Nauki!
Mimo że nabór zgłoszeń wystąpień już się zakończył, wciąż można dołączyć do Kongresu jako uczestnik bierny i wziąć udział w:
✔ sesjach plenarnych i wystąpieniach,
✔ warsztatach,
✔ networkingu,
✔ pełnym programie wydarzenia.
Nie trzeba występować, aby być częścią Kongresu!
Zapisy dla uczestników biernych:
https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/uczestnik-bierny-2026/
Program wydarzenia:
https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/
Można również uczestniczyć w Kongresie jako wolny słuchacz. To możliwość udziału w wydarzeniu bez opłat i bez wcześniejszej rejestracji.
Jako wolny słuchacz możesz uczestniczyć w:
- sesji plenarnej „3% - czy to wystarczy?”,
- wystąpieniach naukowych,
- sesji posterowej.
Dodatkowo uczestnicy sesji plenarnej mają możliwość otrzymania certyfikatu udziału.
To dobra okazja, by zobaczyć młodą naukę od środka, poznać aktualne kierunki badań i zainspirować się tematami realizowanymi przez młodych badaczy z różnych ośrodków.