Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Budynek Instytutu Biotechnologii zlokalizowany jest na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie. Jest to jeden z najnowocześniejszych gmachów naukowo-dydaktycznych. W budynku znajdują się specjalistyczne laboratoria, m.in. bioinformatyczne, analiz biomolekularnych, zespół fitotronów, laboratorium o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa biologicznego, laboratorium izotopowe, pracownie do badań rozwojowych oraz nowoczesne pomieszczenia dydaktyczne dla studentów i doktorantów.

Budynek Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed. fot. B. Zabłotny/Zasoby UG

Aule

Aula widok na tablicę

Aula

Sala wykładowa o układzie kaskadowym, wyposażona w sprzęt multimedialny: komputer, system nagłośnienia, tablice interaktywne i projektory multimedialne z ekranami projekcyjnymi, umożliwiające prowadzenie wykładów i zajęć z prezentacjami multimedialnymi. Oświetlenie, rolety i wszelka elektronika na auli sterowane są z poziomu tabletu.

Audytorium przygotowane jest na 176 miejsc siedzących. Wysuwana ściana daje możliwość podzielenia auli na dwie mniejsze sale wykładowe o identycznej funkcjonalności i wyposażeniu.

• groupMax. liczba miejsc: 176
  • computer Komputery: 1