AUDITORIUM BIOLOGICUM -C/105 i C/107

Wydział Biologii

AUDITORIUM BIOLOGICUM -C/105 i C/107 jako całość 3 rzutniki, 2 ekrany elektryczne, tablica zwykła, magnetyczna, 2 projektory, sprzęt nagłaśniający, DVD;

Aula posiada 250 miejsc siedzących oraz podest do miejsca dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku. Pomieszczenie o całkowitej powierzchni 332m², w pełni wyposażone z reżyserką dla obsługi. Funkcjonale/bezpieczne-4 wyjścia/wejścia, zamknięcia trójwarstwowe, natychmiastowe otwarcie w razie zagrożenia. Posiada podest dla prowadzących wraz z mównicą, oświetlenie elektryczne sterowane z pulpitu, panel dotykowy do obsługi multimediów, wizualizery, mikrofony bezprzewodowe- do ręki i przypinany. Pulpit prowadzącego z przyłączem do gniazd sieciowych, przyłącza audio laptop, audio MAC, i wideo laptop. Tablice kredowe i magnetyczna. Pomieszczenie zaciemniane i sterowane z pulpitu.

Wejście do pomieszczenia z poziomu zero, przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami-poręcze. Obok auli znajdują się toalety dla niepełnosprawnych w tym dla osób z niepełnosprawnościami. Jest możliwość zjazdu widną panoramiczną pod drzwi dla prowadzących lub osób z niepełnosprawnościami.

• groupsMax. liczba miejsc: 250
  • fullscreenPowierzchnia: 332 m2
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 01 sierpnia 2024 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Wydział Biologii
Gdańsk, Wita Stwosza 59