Miejsce na „catering- z wyjściem na zewnątrz

Wydział Biologii

Miejsce na „catering- z wyjściem na zewnątrz-absolutnie do własnej aranżacji

Na ścianach bocznych gniazda elektryczne. Obok przestrzeni wyodrębniono przestrzeń oszkloną o powierzchni 81.40m², ze stołami szkolnymi i krzesłami-około 50 osób-do aranżacji, często używana na catering, spotkania-widok na patio wydziałowe zalesione. Patio wydziałowe w okresie letnim ( posiada malowaną szachownicę) jest miejscem spotkań dla studentów-3 zestawy ratanowych mebli- 3 stoliki oszklone + 12 foteli. Wspaniała alternatywa dla cateringu.

• groupsMax. liczba miejsc: 50
  • fullscreenPowierzchnia: 81.4 m2
Widok na salę i wejście z holu głównego
Widok na salę od wejścia z holu głównego

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 01 sierpnia 2024 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Wydział Biologii
Gdańsk, Wita Stwosza 59